1.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR Vyriausybės 2014 m. liepos mėn. 22 d. nutarimu Nr. 738 (Žin., 2014, Nr. 2014-10565) patvirtintomis mažmeninės prekybos taisyklėmis.

1.2. Norėdamas grąžinti ar keisti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos. Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją el. paštu (Kontaktai) ir užpildyti specialią prekių keitimo – grąžinimo formą, nurodant joje grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Grąžinimą Pirkėjas taip pat gali atlikti per Omniva grąžinimo sistemą čia, tokiu atveju anksčiau pateikto grąžinimo dokumento pildyti nereikia.

1.3. Pinigai bus pervesti į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų po prekės grąžinimo.

1.4. Pirkėjui grąžinant prekes prekių pristatymo išlaidos nėra kompensuojamos.

1.5. Produktų grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas išskyrus tuos atvejus, kai grąžinama nekokybiška (ar dėl Pardavėjo kaltės išsiųsta ne ta) prekė ir prieš tai Pirkėjas pateikia aiškius ir tokį faktą patvirtinančius įrodymus. Grąžinimo išlaidos tokiu atveju kompensuojamos tik Pardavėjo siūlomam grąžinimo būdui.

1.6. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą. Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška (brokuota) prekė.

1.7. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 1.2-1.6 punktuose nustatytų prekių grąžinimo terminų ir sąlygų. Pirkėjo grąžinamos prekės bus įvertintos, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai.

1.8. Grąžinant gautą ne tą prekę, Pardavėjas įsipareigoja priimti tokią prekę ir grąžinti už ją sumokėtus pinigus. Prekės nekeičiamos.

1.9. Grąžinant nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja priimti tokią prekę ir grąžinti už ją sumokėtus pinigus, tik tuo atveju, jeigu prekės defektas yra gamyklinis brokas neatsiradęs dėl neteisingo Pirkėjo naudojimo-kaltės. Prekės nekeičiamos.

1.10. Visais atvejais prekių grąžinimas iš užsienio valstybių (ne Lietuvos Respublikos) yra laikomas Pirkėjo atsakomybe.