Hobitronika

Mes esame elektronikos komponentų kūrimo ir pardavimo kompanija MB "Efekto elektronika". Siekiame tiekti geriausius ir laiko patikrintus elektronikos komponentus savo klientams. Sukūrėme kompaniją pasitelkę daugiametę patirtį elektronikos ir programavimo srityje. Mes tikime, jog dideli dalykai yra kuriami iš mažų komponentų.

Kūrybiškumas

Mūsų užsidegimas kūryboje skatina mus ieškoti naujų unikalių galimybių ir sprendimų kasdienėms problemoms, DIY ir elektronikos mėgėjams. Mes grožimės paprastumu ir neskatiname kompleksiškumo. Bandome užauginti idėjas iki jų subtiliausių fizinių formų.

Priimame iššūkius

Nuo mažo tiražo iki vienetinių gaminių - mes žiūrime į kiekvieną žingsnį ir projektą rimtai. Greitas prototipavimas leidžia mums pasiekti techninės ir programinės įrangos stabilumą per mažiausią laiką.

Mokomės eigoje

Įkvėpti ir nebijantys stačių mokymosi įkalnių mes kuriame ir parduodame įvairaus sudėtingumo DIY elektronikos rinkinius. Juose panaudojame retro ir modernistinio stiliaus komponentus. Kiekviena detalė yra svarbi ir mes jomis rūpinamės.

Rekvizitai

MB "Efekto elektronika"
Įmonės kodas: 305010492
Registracijos adresas: V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237 Vilnius, Lietuva
Užklausos: info@efekto-elektronika.lt

Sąskaitos numeris/IBAN: LT33 3500 0100 0460 4708
Bankas: „Paysera LT“, UAB
Banko kodas: 35000
Banko adresas: Pilaitės pr. 16, LT-04352 Vilnius, Lietuva
SWIFT kodas: EVIULT2VXXX